Χειριστήριο FANCOIL Για MDV KJRP-86I/MFK-E
ΜοντέλοKJRP-86I/MFK-E
ΧρήσηΓια μονάδες fan coil MDV / Midea
ΤοποθέτησηΕπίτοιχη
Τροφοδοσία220–240V~, 50/60Hz
Εύρος ρύθμισης θερμοκρασίας17°C έως 30°C
Βήμα ρύθμισης0,5°C
Ταχύτητες ανεμιστήραΧαμηλή / Μεσαία / Υψηλή / Auto
ΛειτουργίεςOn/Off, επιλογή mode, ρύθμιση θερμοκρασίας, timer, ECO, child lock
Ένδειξη θερμοκρασίαςΨηφιακή οθόνη LCD
Θερμοκρασία λειτουργίας-15°C έως 43°C
Ένδειξη θερμοκρασίας χώρου-5°C έως 50°C
Υγρασία λειτουργίας≤ RH90%
Διαστάσεις86 × 86 mm
Οπή/βάση τοποθέτησης60 mm